וקסלר, קודנצ’יק, אנוך ושות’

רואי חשבון

מחלקות המשרד

מחלקת ביקורת

מחלקה כלכלית

מחלקת ביקורת פנים

מחלקת מיסים וחשבות שכר

מחלקת ביקורת

משרד רו"ח וקסלר, קודנצ‘יק,  אנוך ושות' מספק שירותי ביקורת לחברות רבות בישראל לרבות חברות החייבות בדיווח כספי על פי כללי החשבונאות המקובלים בארה"ב. (US GAAP ) על פי התקנים המפורסמים על ידי AICPA ו- FASB והוראות ה-.SEC

למשרד ניסיון רב בעבודה עם תחום הנדל״ן, מוצרי צריכה וקמעונאות, קרנות וגופי השקעה, מלכ״רים, תשתיות, תחום התיירות וסוכני נסיעות, חברות כח אדם, סוכנויות ביטוח, חברות ליסינג, משרדי ממשלה ועוד.

שירותי הביקורת לחברות כוללים ביקורת דוחות כספיים שנתיים ורבעוניים, ביקורת קבוצת חברות המחייבות דיווח בפורמט מיוחד, טיפול שוטף הכולל ייעוץ מקצועי בעניינים שונים ואף ליווי עסקי שוטף תוך גילוי מעורבות בעיסוקיה החשבונאיים והעסקיים של החברה.

שיטת הביקורת שלנו כוללת שירות אישי וליווי צמוד של אחד מהשותפים המלווה את התיק באופן צמוד ונמצא בקשר ישיר ושוטף עם הלקוח. תחתיו עובדים רואי החשבון אשר מלווים גם הם את התהליך וזמיניםם ללקוח בכל עת. בנוסף, כל צוות המשרד מתעדכן בחידושים בתקנים בהתאם לשינויים שמתבצעים ע"י המכון לתקינה של לשכת רו“ח ודואג לעדכן את הלקוח בכל החידושים הרלוונטיים לתחום עיסוקו.

מחלקה כלכלית

במשרדנו פועלת מחלקה לייעוץ כלכלי ועסקי. המחלקה מלווה את לקוחותיה ונותנת שירותי ייעוץ ופיקוח תוך ניתוח המצב הפיננסי של הלקוחות. המחלקה מתמחה בביצוע הערכת שווי, תכניות עסקיות, הגשת בקשות אשראי ועוד. אנו מעסיקים צוות מיומן של כלכלנים ורואי חשבון שעורכים את הבדיקות הנכונות והיעילות ביותר ויכולים לתת ביטחון ויחס אישי בכל עסקה ועסקה.

שירותי המחלקה הכלכלית:

 

  • 1. ייעול  תהליכים ושיפור ביצועים 
  • 2. ניתוח נתונים אנליטי- Data Analytics
  • 3. ניהול סיכונים -Risk Management
  • 4. ליווי עסקאות (Transaction Support)
  • 5. הערכות שווי ומודלים עסקיים (Valuations & Business Modeling)
  • 6. ייעוץ נדל"ן (Transaction Real Estate)
  • 7. מיזוגים ורכישות (Mergers & Acquisitions)
  • 8. ניהול הון חוזר (Working Capital Management)
  • 9. שירותי ליווי שינויים תפעוליים וארגוניים (Operational Transaction Services)

מחלקת ביקורת פנים

במשרד רו"ח וקסלר, קודנצ‘יק,  אנוך ושות‘ פועלת מחלקת ביקורת פנימית המעניקה שירותים אלו למגוון לקוחות במספר ענפים, בכללם; מוסדות ללא כוונת רווח, חברות ציבוריות, חברות פרטיות, משרדי ממשלה וגופים ציבוריים אחרים.

מחלקה זו כוללת את השירותים הבאים: פעילות של בדיקה והערכה עצמאיות ואובייקטיביות המתייחסות לתהליכים ולפעולות בארגון, לרבות תהליכי בקרה, ניהול סיכונים וממשל תאגידי לשם השגת מטרותיו ולשם שמירה על האינטרס הציבורי על-פי דין.

הביקורת הפנימית נערכת על-פי תקנים מקצועיים אשר מטילים על מבקר הפנים חובות ותפקידים ייחודיים לה, כגון: שמירה על החוקים, על הניהול התקין, על טוהר המידות, על החיסכון, על היעילות ועל המועילות.

מחלקת מיסים וחשבות שכר

מחלקת המיסים במשרדנו היא מבין מחלקות המיסים המובילות בארץ , בעלת ניסיון בתחום המיסוי של למעלה מ- 30 שנה ומאופיינת ברמת מקצועיות ושירות גבוהה. 

שירותים שהמחלקה מספקת:

מיסוי כללי – שירותי ייעוץ מס לחברות וליחידים המותאמים במיוחד לצרכי הלקוח. תכנון מס,ליווי תהליכי מיזוגים, פיצולים ושינויי מבנה ,ליווי וגיבוש הסדרים מראש מול רשות המיסים – פרה רולינג וטיפול בבקשות לקבלת תמריצים ממשלתיים (מפעל מאושר מוטב או מועדף) .

מיסים עקיפים-טיפול בסוגיות מס כגון: ייעוץ בסוגיות מיסוי עקיף (מע"מ, מכס, מס קנייה ועוד),מיסוי מקרקעין – ייעוץ וליווי עסקאות נדל"ן ועוד.

מיסוי בינלאומי –טיפול בסוגיות מיסוי בינלאומי כגון: מחירי העברה, "רילוקיישן" , תושב חוזר , נקודות זיכוי. 

מחלקת חשבות שכר -שירותי חשבות שכר כגון: עריכת דוחות ותלושי שכר, תיאומי מס ,פיקוח על תנאים סוציאליים של עובדים ,ביקורת שכר ופיקוח על שכר וליווי ארגונים בסוגיות מיוחדות של שכר ודיני עבודה .

השותפים במשרד

רו"ח נחום קודנצ'יק ז"ל -

שותף מייסד

רו"ח מנחם וקסלר -

שותף מייסד

רו"ח יוסי אנוך -

שותף

רו"ח מוטי גולנסקי -

שותף

רו"ח מיכל נטר חזן -

שותפה ומנהלת משרד

דורון מזרחי -

שותף מיסים

רו"ח שי לחמן -

שותף